Корзина
Пока пусто
 
Производители
 

14-09-2011 КБФ "Диабетик" 18 лет!

Київський благодійний фонд «ДІАБЕТИК» 18 років шляхом благочинності.

Київський Благодійний Фонд «Діабетик» - це міська громадська благодійна організація, яка представляє та захищає інтереси людей з діабетом м. Києва.

 Київський Благодійний Фонд «Діабетик» - це люди з діабетом та батьки дітей-інвалідів, хворих на цукровий діабет, які об’єднались, щоб допомогти один одному, щоб довести, що люди з діабетом можуть і повинні жити повноцінним життям.

Фонд був створений 23 липня 1993 року. Нині він об’єднує більш ніж 1800 осіб, з них 450 – діти віком до 18 років. Протягом усього часу свого існування КБФ «Діабетик» займає активну дійову позицію із захисту прав людей з діабетом. Фонд став одним із засновників Міжнародної діабетичної асоціації України (1996) та виступив ініціатором створення міської комплексної медико-соціальної програми «Цукровий діабет» (1999).

Робота КБФ «Діабетик» була відзначена дипломом КМДА 1-го ступеня за значний внесок у вирішенні соціальних проблем інвалідів, а також Дипломом Київського міського Голови за перемогу у конкурсі соціальних проектів, що свідчить про високу активність організації і про те, скільки добрих справ на її рахунку.

За 18 років плідної роботи Фонд реалізував низку значущих проектів, серед, яких широкомасштабні акції «Всесвітній день Діабету», реабілітаційно-оздоровчі програми для дітей та молоді з діабетом, організація районних шкіл медико-соціальної адаптації людей з діабетом у м. Києві, постійно діюча благодійна акція – організація шкіл самоконтролю діабету та багато інших.

Сьогодні на порядку денному Фонду – здійснення основних програм і розробка та впровадження інноваційних реабілітаційних програм таких як програми «Діабет», «Самоконтроль», «Оздоровлення» та багато інших. Попереду багато нелегких завдань, але багато і нових можливостей для підтримки та допомоги людям хворим на цукровий діабет.

Интернет-магазин "DiaLand" © 2011-2018. Все права защищены.