Корзина
Пока пусто
 
Производители
 

22-03-12 Акція "Серце до Серця" 2012

VII Акція Всеукраїнського Благодійного Фонду "Серце до Серця" – один підпис може змінити чиєсь життя, один лист може повернути надію, один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя.

Термін проведення Акції 16 квітня – 4 травня 2012 року.

Акція відбуватиметься в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків та супроводжуватиметься проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів,виставок, змагань тощо. Також до Акції в ці дні запрошуються підприємства, організації та установи різних форм власності.

6 травня 2012 року – на вулицях сіл, містечок та міст України працюватимуть волонтери, збираючи кошти в опломбовані картонні скриньки.

6 травня 2012 року – фінал Акції. Свято благодійності «Карнавал людських сердець»!!! В цей день по всіх містах України заплановані різноманітні масові заходи, концерти, флешмоби, паради, спортивні ігри та розваги.

6 – 31 травня 2012 року – підрахунок зібраних коштів. У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки. В їх присутності спеціальна комісія оглядатиме та передаватиме скриньки працівнику банку на підрахунок коштів.

Всі зібрані кошти будуть передані на закупівлю медичного обладнання. Рішення щодо закупівлі інсулінових помп приймає Лікарська Рада, до складу якої входять провідні лікарі ендокринологи з 5 кращих областей України, відповідно до результатів по зібраних коштах.

Передача інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет, відбудеться по всіх областях України з 1 по 26 жовтня 2012 року.

Вже другий рік активну участь в організації та проведенні Акції в Києві приймає Київський Благодійний Фонд «Діабетик».

Щоб записатись в волонтери, зробити благодійний внесок чи запропонувати іншу посильну допомогу Ви можете зателефонувати до фонду:

044-360-50-97 Власенко Наталія Григорівна

044-575-01-04 Блаженко Наталія Володимирівна

Приєднуйтесь до нас!!!

Запрошуємо всіх до участі та до співпраці!!!

Великі справи починаються з малого!!!